Hakkımızda

Dizin siteleri web sitelerinin yükselişinde katkıları devam eden platformlar olarak öne çıkmaya devam ediyorlar. Türk yatırımcıların bu alanda yakın zamana kadar herhangi bir çalışmalarının olmaması, geçmişte Türk internet sitesi sahiplerini yabancı dizin sitelerine yönlendiriyordu.

Yabancı dizin siteleri kısmen güvenilirlik yönünden sıkıntısız olsalar da yabancı kaynaklı sitelerin ağırlıklı olarak eklenmiş olması, Türk siteleri üzerindeki SEO etkisini azaltıyordu.

Türk Yatırımı Dizin Sitesi ile Muhteşem Etkiyi Yakalayın

Bu alanda Türk yatırımcıların tasarladığı dizin.org bahsi geçen olumsuz etkiyi tam tersine çevirmeyi başararak muhteşem bir çıkış yapmayı başardı. Sizde dizin.org üzerinde “site ekle” seçeneğini kullanarak farklı kategorilerdeki sitenizi ekleyerek SEO katkısı ve site bilinirliği gibi avantajları elde edebilirsiniz.

Dizin.org Platformunda Olmanın Avantajları

Platform üzerine sitenizi eklemenizin sağlayacağı birçok avantajı bulunuyor.   Bunlardan bazılarını şöyle sıralamak mümkündür.

Kategoriler

Farklı kategorilere ayrılmış olması, sektörünüze uygun bir alanda yer almanızı sağlar. Bu sayede SEO etkisini daha yüksek olur.

İcon Tanımlama ve QR Kodu ile Ziyaret

Sitenizin logosunu icon olarak atayarak marka gücünüzü farklı bir platformda destekleyebilirsiniz. Ayrıca Sitenizin QR kodu ile ziyaret edilmesi dizin.org ile mümkündür. Bu sayede siteniz daha fazla ziyaretçi olacak ve Google yükselişini sürdürebilirsiniz.

SEO Katkısı

Dizin sitelerinde yer almanın SEO açısından avantajı sürmeye devam ediyor. Özellikle Türk sitelerin ağırlıkta olması bu etkiyi daha da artırmaktadır. SEO puanınızı yükseltmek ve sıralamalarda daha fazla yer almak için bu tip platformlarda yer almanın önemi büyüktür.

Dizin sitelerinin en önemli avantajlarından biri, SEO çalışmalarına katkı sağlamasıdır. Bunun için ilgili dizin sitelerinin kalitesi büyük önem taşıyor.

Marka Gücüne Katkısı

Güvenilirliği ve muhteşem alan adı ile dikkat çeken dizin.org, kendi marka gücünü katılımcılarına da yansıtıyor. Dolayısıyla dizin sitesinde yer alan isimlerin marka gücü internet görünürlüğü ile birlikte her geçen gün artmaya devam ediyor. Bu da sizin kendi alanınızda daha popüler olmanızı ve kazançlarınızı artırmanızı sağlayabilecek bir etkendir. Her geçen gün artan bilinirlik, yeni sitelerin eklenmesiyle beraber sizin sitenize de etki etmeye devam ediyor.